Additional information
| UPC | 011356326607 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32660 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 10 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
$1,588.99
SAVAGE ARMS 110 ULT PREDATOR 6ARC 18″
1 in stock
| UPC | 011356326607 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32660 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 10 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |