Additional information
| UPC | 011356324641 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32464 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .400 Legend |
| Capacity | 4 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
$769.99
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER XP 400LEG 20″
Out of stock
| UPC | 011356324641 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32464 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .400 Legend |
| Capacity | 4 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |