Additional information
| UPC | 011356324009 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32400 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
$595.99
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER 5.56 20″
Out of stock
| UPC | 011356324009 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32400 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |