Additional information
| UPC | 787450985001 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG6034GB-N |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8.90" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Shipping Weight | 11.4 |
$1,549.99
CENTURY ARMS AP5 NAVY 9MM RAL 8.9″ 30+1
Out of stock
| UPC | 787450985001 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG6034GB-N |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8.90" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Shipping Weight | 11.4 |