Additional information
| UPC | 023614869511 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |
$879.99
BROWNING XBOLT 2 WHNT SP SPR DE 308WIN#
20 in stock
| UPC | 023614869511 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |